Preses relīze

Alternatīva bankas kontam Octopus Pays: Starptautisku maksājumu kontu piedāvājums digitālajiem biznesiem

08.10.2018 14:32

Banku alternatīvu meklējošie jaunie digitālie biznesi kopš aprīļa mēneša varēs atvērt starptautiskus maksājumu kontus Singapūras digitālajā platformā Octopus Pays.
Maksājumu konta atvēršana ārvalstīs tiek nodrošināta attālināti, kas ļauj uzņēmumiem izvērst biznesa darbību visā pasaulē ar multivalūtu SEPA un SWIFT maksājumu iespējam.

"Pūļa investīciju, peer-to-peer, kriptovalūtu un citu digitālo platformu operējošie uzņēmumi bieži vien nespēj atvērt bankas kontus, jo tradicionālās finanšu institūcijas tos ierindo augsta riska kategorijā. Octopus Pays ir izveidojis ērtu maksājumu sistēmu, kuras mērķis ir atrisināt digitālo jaunuzņēmumu problēmas, pielāgojot pakalpojumus tieši šīs industrijas specifikai.
Pieprasījums pēc digitālo maksājumu platformām tikai aug un Octopus Pays komanda strādā pie tā, lai pakalpojumu klāsts un tehnoloģiskie risinājumi atvieglotu mūsu klientu ikdienu."

Biznesa konta priekšrocība ir iespēja to atvērt internetā no jebkuras pasaules vietas un viss process sākot no pieteikuma līdz konta verificēšanai norit ne vairāk kā 5-10 darba dienu laikā. Līdzko konts ir verificēts uzņēmums spēj pārvaldīt multivalūtu kontu denominētu EUR, USD un RUB valūtās, kā arī sūtīt SEPA, SWIFT transfērus uz vairāk kā 170 valstīm. Lielākā priekšrocība digitālajām maksājumu sistēmām ir iespēja sūtīt iekšējos maksājumus citiem lietotājiem, kas Octopus Pays klientiem tiek nodrošināts bezmaksas visā pasaulē. Uzņēmumiem īpaši izdevīgi tas kļūst gadījumos, kad par lietotājiem kļūst to biznesa partneri un darbinieki šādā veidā samazinot maksājumu komisijas līdz nullei.

Tuvāko 1-2 gadu laikā platformas pakalpojumu klāsts paplašināsies ļaujot klientiem pasūtīt maksājumu kartes, veikt naudas valūtas maiņu, atvērt virtuālos IBAN kontus Eiropas Savienībā, spēju nopirkt kā arī samainīt digitālās valūtas kā Bitcoin turpat maksājumu sistēmā.

Atbalsts uzņēmumiem COVID-19 laikā

Lai atbalstītu visvairāk COVID-19 ekonomiskās krīzes skartos mazos un vidējos uzņēmumus, Octopus Pays piedāvā atvērt biznesa kontus ar 20% atlaidi.
Atbalsta piedāvājums ir spēkā jebkuram saņemtajam pieteikumam līdz šī gada 1.jūnijam.

Par Octopus Pays uzņēmumu

Dibināts 2018.gadā Singapūrā, Octopus Pays ir digitālo maksājumu platforma, kas nodrošina pieeju starptautisko maksājumu pakalpojumiem no jebkuras pasaules vietas.

Galerija