Preses relīze

Ar EuroPark mobilo lietotni iespējams veikt apmaksu arī par iebraukšanu Jūrmalā

17.05.2021 08:00

Autostāvvietu operators „EuroPark Latvia” 2020. gadā ieviesa savu mobilo lietotni “EuroPark App” autostāvvietu meklēšanai un ērtai to apmaksai. Lietotne nodrošina ērtu, ātru un izdevīgu autostāvvietu apmaksu, katru nedēļu nodrošinot jaunas atlaides autostāvvietas apmaksai. Ar jaunās lietotnes palīdzību autostāvvietu lietotāji var apmaksāt ne vien EuroPark, bet arī Rīgas pašvaldības autostāvvietas, kā arī autostāvvietu pakalpojumus Lietuvā, Igaunijā un Polijā.
EuroPark lietotnē nav nepieciešams veikt elektroniskā maciņa papildināšanu – apmaksu iespējams veikt tieši no bankas konta vai pievienotās bankas kartes. Tāpat ar EuroPark mobilo lietotni apmaksu iespējams veikt arī tiem klientiem kuri izmanto ārvalstīs reģistrētu bankas karti un/vai tālruņa numuru, kā arī par EuroPark mobilās lietotnes lietošanu iespējams noslēgt pēcapmaksas līgumu.
No 2021. gada 14. maija ar “EuroPark App” ir iespējams apmaksāt arī iebraukšanu Jūrmalas pilsētā. Veicot apmaksu ar EuroPark lietotni klients iegūs caurlaidi, kura būs derīga iebraukšanai Jūrmalā apmaksātajā dienā līdz tās kalendārās dienas beigām (plkst. 23:59). Apmaksātajā dienā iebraukt un izbraukt no Jūrmalas varēs vairākkārtīgi.
Laika periodā no 1.aprīļa līdz 30.septembrim par iebraukšanu īpaša režīma zonā Jūrmalā tiek piemērota nodeva EUR 2.00 apmērā. Nodeva jāmaksā par iebraukšanu ar autotransporta līdzekļiem (vieglajām un smagajām kravas automašīnām, autobusiem), motocikliem, kvadricikliem un tricikliem.
Veicot apmaksu, izmantojot mobilo lietotni, tiek piemērota darījuma maksa EUR 0.11