Preses relīze

BancaNEO paziņo par digitālās bankas platformu, kura izmanto uzlabotas tehnoloģijas lietotāju apkalpošanai un cīņai ar klimata pārmaiņām.

21.07.2021 11:22

Jauns franču uzņēmējs Mickael Mosse vada modernu organizāciju, kas apkalpo cilvēkus, kuri neuzticas tradicionālajām bankām, kā arī sniedz uzņēmumiem finanšu operāciju pakalpojumus.
Latvija: Patlaban visa pasaulē ir vairāk nekā 2 miljardi cilvēku, kuriem vairāku iemeslu dēļ nav personīga konta bankā. Bankas konta trūkums samazina indivīdu ekonomiskās priekšrocības, un ir viens no cēloņiem uz nabadzību. Mūsdienīgā banka “BancaNEO” cīnās ar mūsdienu problēmām pielietojot modernas un progresīvas tehnoloģijas.
BancaNEO paziņo par savu jauno platformu, piedāvājot cilvēkiem iespēju atvērt bankas kontu un sākt savu ceļu uz finansiālo pašpietiekamību. Uzņēmums piedāvā atvērt kontus privātpersonām un uzņēmumiem, lai veiktu darījumus, pirkumus un maksājumus. BancaNEO izmanto modernu un uzlabotu programmatūru, kas spēj nodrošināt klientu datiem, privātās un konfidencionālās informācijas drošību.
“Ideja par šī uzņēmuma izveidi radās no vēlmes piedāvāt cilvēkiem tiešsaistes bankas pakalpojumus vienkāršotā, intuitīvā un pielāgotā mūsdienu pasaulei veidā, ar kura palīdzību vienlaikus varēs palīdzēt cīnīties ar klimata pārmaiņām.” sacīja Mickael Mosse, ģenerāldirektors un BancaNEO dibinātājs. “Mēs esam digitālā banka, kura ir orientētā uz jaunās paaudzes uzņēmumiem, un mūsu misija ir kalpot cilvēkiem kuri neuzticas tradicionālajām bankām. Tātad, ja jūs neiederaties tradicionālajos šablonos, jūs noteikti iederaties pie mums.”
Mickael Mosse ir jauns franču uzņēmējs, kuram ir liela pieredze finanšu un digitālās jomas telpā. Viņš bija iedvesmojies dibināt BancaNEO pēc tam, kad bija sapratis negatīvo ietekmi, ko rada banku nepietiekamība miljardiem cilvēku visā pasaulē.
Mūsdienu Fintech uzņēmums ar galveno biroju atrodas Baltijas valstīs (Viļņā, Rīgā un Tallinā), un vada banku ideoloģiju, kas pārmainīs dzīvi un palīdzēs vairākiem cilvēkiem sasniegt finansiālo degsmi.
Papildus, līdz ar personīgo un uzņēmumu kontu atvēršanas pakalpojumiem, BancaNEO piedāvā arī maksājuma kartes, valūtas apmaiņu, Banking-as-a-Service, un Software-as-a-Service pakalpojumus. Šāda veida pakalpojumi palīdz uzņēmumiem izveidot vienkāršās un funkcionālās maksājumu sistēmas, savukārt Fintech uzņēmumi var paļauties uz savu maksājumu infrastruktūras nevainojamu darbību.
BancaNEO tika izveidots, lai darbotos un integrētos ar citām programmām, lai efektīvi varētu pārvaldīt maksājuma kontus un lietotāja datus. BancaNEO izmanto jaunākās drošības tehnoloģijas, kā arī tādas sistēmas kā “Unique SEPA IBAN” un izveido drošības aizsargslāni izmantojot EMI licenci, kura garantē bankas lietotājiem, ka viņu nauda ir drošās rokās. Uzņēmumi var izmantot BancaNeo vienkāršo attālināto iestatīšanu un interaktīvo mobīlo lietotāju interfeisu, izmantot kartes funkcionalitāti, kā arī mēs palīdzēsim izveidot pielāgotus risinājumus E-komercijas vietnēm un tirdzniecības uzņēmumiem.
Katrs rīks, kurš ir nepieciešams biznesa un klientu pakalpojumu izaugsmei, ir pieejams par pieņemamām izmaksām.
Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, apmeklējiet https://bancaneo.org/.

Par BancaNEO
BancaNeo ir moderna un progresīva digitālās bankas platforma, kuras galvenais birojs atrodas Baltijas valstīs (Viļņā, Rīgā un Tallinā). Mūsu uzņēmumu pārstāv ekspertu komanda, kura izmanto jaunākās tehnoloģijas un rīkus, lai pārvaldītu klientu kontus un palīdzētu viņiem vadīt veiksmīgu biznesu.

Media Contact
Vārds: BANCA NEO
E-pasts: info@bancaneo.org
Adrese: Naituse tn 3, Tartu , 50409, Estonia
https://bancaneo.org/