Preses relīze

Doku.lv - AML dokumentu sagatavošana uzņēmējiem

23.10.2018 12:39

Darbību kopums, kas komersantiem veicams anti-money laundering jeb naudas atmazgāšanas novēršanas jomā, turpina pieaugt. Jau šobrīd komersantiem pilnīgai AML dokumentācijas sagatavošanai ir jāievēro ne tikai Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma, bet arī Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma un likuma “Par nodokļiem un nodevām” prasības.

Pilnīga AML dokumentu izstrāde, tai skaitā iekšējās kontroles sistēmas izveide, komersantiem mēdz būt sarežģīta un laikietilpīga, turklāt bieži vien uzņēmumiem ir arī ierobežoti iekšējie resursi un zināšanas AML jautājumos. Tamdēļ vienkāršākais un ērtākais risinājums AML dokumentu sakārtošanai ir uzticēt šo dokumentu sagatavošanu AML speciālistiem. Doku.lv AML projektu vadītājs Gints Metāls uzsver, ka Doku.lv piedāvā izveidot un uzturēt starptautiskajām un nacionālajām AML prasībām atbilstošu iekšējās kontroles sistēmu, lai komersanti tiktu pasargāti no noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas riska, terorisma finansēšanas riska un starptautisko un nacionālo sankciju pārkāpšanas riska.

Ar vairāku gadu pieredzi juridiskās palīdzības sniegšanā AML jautājumos un iekšējās kontroles sistēmas dokumentu veidošanā ne-banku sektoram, Doku.lv pakalpojumi AML dokumentācijas izstrādē ir piemēroti komersantiem, kuri paši nevar atļauties pieņemt pastāvīgā darbā AML speciālistus. Tā, piemēram, šie pakalpojumi var būt noderīgi grāmatvedības, revīzijas un juridisko pakalpojumu sniedzējiem, nekustamo īpašumu aģentiem un starpniekiem, transportlīdzekļu tirgotājiem, dārgmetālu tirgotājiem un citu pakalpojumu sniedzējiem, kuriem normatīvie akti paredz obligātu pienākumu izveidot AML iekšējās kontroles sistēmu. Doku.lv AML speciālisti piedāvā izstrādāt katram komersantam piemērotākos risinājumus godprātīgai normatīvo aktu prasību pildīšanai, kuri vienlaicīgi būs ērti un viegli piemērojami, lai pēc iespējas mazāk ietekmētu uzņēmuma ikdienas darbu.

Doku.lv ir juridiskās nozares profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi AML jautājumos un iekšējās kontroles sistēmu dokumentu izstrādē. Doku.lv nodrošina klientu AML dokumentācijas izstrādi, ievērojot Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma, Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma un likuma “Par nodokļiem un nodevām” prasības, kā arī sniedz juridisko palīdzību AML jautājumos. Vairāk informācijas par AML prasībām un dokumentu izstrādi meklējiet doku.lv

Galerija