Preses relīze

European Outdoor Film Tour - "E.O.F.T. 2021" - brīvdabas kino pasākumi

09.05.2022 14:40

MĒS ESAM ATPAKAĻ!
Eiropas ievērojamākais piedzīvojumu filmu festivāls European Outdoor Film Tour svin savu 20. gadu jubileju! Septiņi jauni aizraujoši piedzīvojumi ir iekļauti jubilejas filmu programmā – “E.O.F.T. 2021”, kas devusies savā kārtējā tūrē uz 21 valsti un drīz ieradīsies arī Latvijā - Rīgā un Valmierā!
Jaunā E.O.F.T. programma aizvedīs jūs uz slēptiem pasaules nostūriem, piedāvās ieskatu “outdoor” sporta kinematogrāfiskajā nākotnē un iepazīstinās jūs ar piedzīvoju meklētājiem un dēkaiņiem, kuri savu dzīvi pilnībā veltījuši piedzīvojumu un atklājumu garam. Neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas dziļi džungļos, ledus aukstumos vai ceļā apkārt pasaulei, mūsu varones un varoņi atspoguļos to, cik daudz iedvesmas vel ir atrodamas pasaulē un arī katrā no mums!
Mūsu mērķis, kas tika noteikts jau pirmajā tūrē 2001. gadā, paliek nemainīgs: no script, no actors, no special effects... THIS IS REAL!
īsti varoņi! patiesas emocijas! izcili piedzīvojumi! VISS - PA ĪSTAM!

E.O.F.T. 2021 jūs satiksiet alpīnistes - Caro North un Nashim Eshqi (“I AM NORTH”), divas sievietes, kuras ir sasniegušas pilnīgu neatkarību un vienotību ar kalniem. Ekstrēmais sportists Jonas Deichmann (“MILES AHEAD”) tiecas pēc savas dzīves lielākā izaicinājuma: triatlons apkārt visai pasaulei. Piedzīvojumu meklētājs Eliott Schonfeld (“AMAZONIE”), kas mums jau pazīstams no filmas “LE MINIMALISTE”, dodas jaunā ceļojumā Amazones džungļos, uz vietām, kur tikai retais ir spēris savu kāju. Filma “OUT OF FRAME” piedāvās ieskatu kalnu filmu veidošanas aizkulisēs, tostarp, jūs varēsiet vērot bezprecedenta foto sesiju Mont Blanc kalnu masīva virsotnē. Filmas “SPELLBOUND” un “PLAYING GRAVITY” vedīs skatītājus cauri pasaules skaistākajiem kalniem, sniegs elpu aizaujošus skatus un neiedomājamus trikus.

“E.O.F.T. CLASSICS” filmu programma, dažādās valodās ar subtitriem LV:
• “I AM NORTH”, Vācija (2021);
• “MILES AHEAD, Vācija (2021);
• “AMAZONIE”, Francija (2019);
• “SPELLBOUND”, Jaunzēlande (2020);
• “OUT OF FRAME”, Francija (2020);
• “CLIMBING IRAN”, Itālija (2020);
• “PLAYING GRAVITY”, Austrija (2021).

Brīvdabas kino pasākumi:
Rīgā - t/c RĪGA PLAZA (daudzstāvu autostāvlaukumā uz jumta)
09.06.2022, plkst. 20:00 (ieeja no 19:00);
Valmierā - Daliņa pludmalē (pie Gaujas)
11.06.2022, plkst. 20:00 (ieeja no 19:00).

Pasākumu vadītājs - Horens Stalbe
Pasākuma formāts – brīvdabas
Pasākuma norises ilgums – 4.st. (pārtraukums 30 min.)
“Dress code” - nav, bet galvenais parūpēties lai ir ērti un silti, jo pasākums notiks jebkādos laika apstākļos! Lūgums sekot līdzi laika prognozēm.
Vietu rezervācija: pēc principa - "draugu pulciņā jautrāk” un ”Kas pirmais nāk…, tas noliek savu sēžamo piknika zonā, vai ieņem vietu krēslos.
Lūgums apmeklētājiem - ņemt līdzi personālo “sēžamo” – saliekamo krēslu, matracīti, vai sedziņu;
Pasākuma aktivitātes: Slackline, Spot Center, Onewheel, Table Boulder, OKraft , u.c. - paraugdemonstrējumi, apmācība, sacensības + balvas uzvarētājiem,viktorīnas un balvu loterijas.

Pasākumu vietās tiks nodrošināta iespēja iegādāties atspirdzinošus dzērienius un uzkodas, bet nav aizliegts ņemt līdzi savu "piknika groziņu”;

Vietas un piedzīvojumi pietiks visiem!

BRĪDINĀJUMS! IZRAISA IEDVESMU, PIEDZĪVOJUMA DRUDZI UN CEĻOJUMA KĀRI!

Galerija