Preses relīze

LATSIGN jau 25 gadus nodrošina atpazīstamību vidē

24.03.2017 10:00

“Kā viens no stabilajiem Latvijas uzņēmumiem mēs jau 25. gadus ar godu nesam Latvijas zīmes vārdu, ražojot zīmes Latvijai, padarot zīmīgu un nozīmīgu ikvienu sastapto cilvēku, auto un ēku.” – Linda Mežs-Talapina, SIA LATSIGN, Latvijas-Vācijas sabiedrības valdes locekle.

Ar Latvijas valstiskās neatkarības atjaunošanu atjaunoja arī latviešu valodā izlasāmās zīmes uz transporta līdzekļiem un ēkām visā valstī. To palīdzēja paveikt 1992.gadā dibinātais metālapstrādes un vides reklāmas priekšmetu ražotājs – uzņēmums LATSIGN, Latvijas – Vācijas sabiedrība. Vēlāk uzņēmuma piedāvājuma klāstam pievienojās transporta līdzekļu numuru turētāji ar uzrakstiem latviešu valodā, tad tehnoloģijas attīstības piedāvāto iespēju dēļ arī tirdzniecības centru daudzkrāsainais skatlogu, vitrīnu un stendu vizuālais noformējums un to reklāmas, privātu un uzņēmuma autoparku aplīmēšana un daudz citas vides reklāmas. LATSIGN piedzīvoja arī pirmsdigitālā laikmeta reklāmas izgatavošanas meistarstiķu laiku – kā bez datora vadāma plotera, ar kodoskopu palielinot burtus un simbolus, izgriezt tos no līmplēves ar nazi un rūpīgi, pielietojot mērlenti, uzlīmēt tos vajadzīgajā taisnā līnijā uz auto sāna vai skatloga. LATSIGN komanda lepojas arī ar faktu, ka uzņēmums iegādājas Baltijā pirmo 5 m platais lielformāta printeri.

Šobrīd uzņēmuma piedāvājumu klāsta ir vides reklāmas ražošana, tai skaitā auto aplīmēšanas pakalpojumi, lielformāta baneru, izkārtņu un plakātu druka, alumīnija plākšņu ražošana un auto numuru paliktņi. Uzņēmuma pieredzējušie darbinieki sniedz konsultācijas visiem ieinteresētiem par nozares aktualitātēm, gan klātienē, gan pa telefonu, gan caur nozares jaunumu informatīviem e-pastiem (piesakies!).

Šo 25 gadu laikā LATSIGN Ir kļuvis par uzvarētāju starptautiskos konkursos kā vides reklāmas projektu realizētāji, starp apbalvojumiem par auto aplīmēšanas projektiem ir bijis arī projekts par tirdzniecības centra ārsienu ietīšanu 1500 m2 apmērā, par kuru starptautiskajā konkursā „MACtac Worldwide Awards” pelnīti izcīnījis uzvaru Eiropas vides uzlīmju jomā.
Vēlamies uzsvērt, ka LATSIGN auto aplīmēšanā ir atzīts kā profesionāls darba veicējs gan klientu, gan auto reklāmas piedāvātāju lokā. Tā LATSIGN ieguva sertifikātu kā Aplīmēšanas Speciālists (Specialist Installer) no Avery Denision Eiropas centra Nīderlandē. Bet LATSIGN izveidotais dizains un aplīmētā automašīna uzvarējusi MAP Contemporary rīkotajā konkursā, kuru vērtēja starptautiska speciālistu žūrija.

LAT + SIGN = LATVIJAS ZĪME
Bieži jauni uzņēmēji vēlas uzzināt, kāda ir LATSIGN veiksmes formula, kā var noturēties mūsu mainīgā tirgū 25 gadus un pat ilgāk – uzņēmuma atbilde tam ir: rūpējoties par kvalitāti, arvien uzlabojot procesus, balstoties uz pieredzi un vienlaikus skatoties uz novitātēm un inovatīvo. Mūsu kolektīvā ir gan ilggadēji darbinieki, gan jaunieši. Tā mēs kopumā varam raudzīties uz pasaules daudzveidību un saprast savus klientus. Un darba dzīvē pielietojam principu, ka attieksmei jābūt labvēlīgai un piedāvājumam optimālam, lai kopumā sadarbība ar ikvienu klientu ir ilga un laimīga.

Galerija