Preses relīze

Liepājā notiks IT risinājumu ideju konkurss “CultHack Hackathon”

09.08.2019 10:30

Lai sniegtu iespēju radošiem, inovatīvi domājošiem un uzņēmīgiem cilvēkiem radīt jaunas biznesa idejas, biedrība “WindHackers” sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību no 20. - 22. septembrim rīkos IT ideju konkursu “CultHack Hackathon”.

“Liepāja ir lieliska vieta jaunām un inovatīvām idejām, jo pilsēta vienkopus piedāvā tādu vidi, kas pilnīgi dabiski rosina radīt. Liepāja jau līdz šim sevi pierādījusi kā lielisku kultūras, izklaides un tūrisma nozares notikumu norises vietu, tāpēc uzdevums radīt jaunus un sabiedrībai noderīgus IT risinājums kultūras, izklaides un tūrisma nozares stiprināšanai dalībniekiem būs liels izaicinājums,” atzina “CultHack Hackathon” organizators Kārlis Skuja.

“CultHack Hackathon” mērķis ir 48 stundu laikā radīt jaunas, inovatīvas IT idejas tūrisma, izklaides un kultūras jomās, izvērtēt idejas biznesa modeļa potenciālu un veidot starpdisciplināras komandas, kas spēs tās realizēt. Šī pasākuma mērķauditorija ir IT, dizaina, uzņēmējdarbības un komunikācijas jomas studenti, Start-up vides dalībnieki, kultūras, izklaides un tūrisma jomas eksperti, uzņēmēji un investori.

“CultHack Hackathon” atbalsta Liepājas pilsētas pašvaldība, “Botwiser”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, “Tiamo grupa”, “Swedbank”, “LatBAN”, “Froont”, “Dienas bizness”, “Tele2”, ”Sociālo tīklu māja”, “Art Hotel Roma”, “Law Office Spridzāns”, “Madara Cosmetics”, “Coworking Liepāja”, “Dirty Deal Audio”, “Digital Freedom Festival”, SIA “Metālmeistars”, “Toode Rada”, “Usales.lv”, IT Waffle meetup, Kultūras Sistēmu Centrs, Latvijas Universitāte, Augstkola Turība, SIA “InCopy”, SIA “WindCut”, kā arī projekta Nr.1.1.1.3/18/A/004 “Kurzemes Inovāciju Granti Studentiem” jeb KInGS sadarbības partneri.

Uzvarētājiem būs iespēja iegūt vērtīgas balvas, kas palīdzēs turpināt darbu pie idejas pēc hakatona beigām.


Papildu informācijai:
Kārlis Skuja
29 345 995
windhackers@gmail.com
www.windhackers.com

Prese relīzes latviešu un angļu valodā + pubilictātes attēls: http://bit.ly/2MOHvys

Galerija