Preses relīze

Latvijā darbību uzsāk Mindi - personīgā finanšu asistente

09.06.2021 00:00

2021. gada pavasarī Latvijā darbību uzsākusi finanšu asistente Mindi. Mindi jeb personīgā finanšu asistente palīdz ērtāk, ātrāk un saprotamāk salīdzināt un iegādāties ikdienā nepieciešamos finanšu pakalpojumus, vienlaikus pelnot lojalitātes punktus. Šobrīd interneta vietnē ir iespējams salīdzināt un iegādāties apdrošināšanas kompāniju Balta, Ergo, If, Compensa un Gjensidige OCTA, KASKO, mājokļa, kā arī ceļojuma apdrošināšanas polises. Taču drīzumā pakalpojumu klāstu papildinās arī patēriņa kredīta un auto kredīta/līzinga personalizēto piedāvājumu salīdzināšana un iegāde. Uzzini, kā Mindi palīdza tvieglot finanšu pakalpojumu iegādi un izmēģini apdrošināšanas pakalpojumu salīdzināšanu jau šodien!

Kas ir Mindi un kā finanšu asistente darbojas tavās interesēs


Personīgā finanšu asistente Mindi palīdz ikvienam orientēties plašajā finanšu pasaules piedāvājumu klāstā, kas savukārt palīdz efektīvāk izmantot savus līdzekļus un saņemt kvalitatīvākus pakalpojumus. Tas nozīmē, ka pirms apdrošināšanas polises iegādes, ikvienam ir iespēja salīdzināt vadošo apdrošinātāju personalizētos piedāvājumus, lai izvēlētos sev piemērotāko polises segumu un cenu. Mindi darbojas klientu interesēs, palīdzot saprast pakalpojumu reālās izmaksas un slēptās komisijas, salīdzinot un paskaidrojot atšķirīgo šķietami nesalīdzināmos piedāvājumos, kā arī rekomendējot izdevīgāko un piemērotāko partneru piedāvājumu.

Finanšu pakalpojumu salīdzināšana un iegāde vienuviet


Iegādājoties preces internetā, pircēji bieži vien salīdzina cenas vairākos interneta veikalos, lai nepārmaksātu vai izvēlētos sev atbilstošākos pirkšanas nosacījumus. Arī pirms finanšu pakalpojumu iegādes ir ieteicams salīdzināt vairākus piedāvājumus un cenas, lai ietaupītu savus finanšu līdzekļus.

Lai apdrošināšanas pakalpojumus iegādātos ātrāk un izdevīgāk, mindi.lv ir iespējams gan salīdzināt, gan noformēt apdrošināšanas polises. Piemēram, katram autovadītājam obligāto OCTA polisi ar Mindi palīdzību var salīdzināt un noformēt tikai 3 minūšu laikā!Kāpēc ieteicams salīdzināt cenas un piedāvājumus pirms to iegādes?

• Katra apdrošināšanas kompānija piedāvā savus kritērijus, kas lielā mērā ietekmē, piemēram, OCTA vai KASKO polises cenu.

• Polišu cenas, ko piedāvā dažādiapdrošinātāji, var atšķirties pat vairākas reizes, tāpēc ir lietderīgi izmantot finanšu salīdzināšanas platformu Mindi.

• Apdrošināšanas polišu cenu salīdzināšana vienuviet palīdz ietaupīt ne tikai laiku, bet arī naudu, jo tu vari izvēlēties, piemēram, lētāko piedāvājumu no plašā apdrošinātāju personalizēto polišu klāsta.

Mindi maina finanšu pakalpojumu iegādes paradumus


Izmantojot interneta sniegtās priekšrocības, finanšu salīdzināšanas platformā mindi.lv ikviens var ātri un ērti noformēt dažādus ikdienā svarīgus pakalpojumus, arī auto, mājokļa vai ceļošanas apdrošināšanu. Turklāt personīgā finanšu asistente Mindi palīdz ne tikai salīdzināt un iegādāties apdrošināšanas polises un citus finanšu pakalpojumus, bet arī skaidro to būtību, priekšrocības un trūkumus ļoti vienkāršā valodā, lai ikviens būtu informēts par dažādām apdrošināšanas, kredīta vai līzinga iespējām. Mindi palīdz orientēties terminos, sniedz vērtīgu informāciju par pakalpojumiem ar iespēju uzreiz iegādāties piemērotākos no tiem, kā arī piedāvā iespēju pelnīt lojalitātes punktus.

Mindi lojalitātes punkti noderīgiem pirkumiem Wolt, Neste, CityBee


Lai padarītu finanšu pakalpojumu iegādi vēl lietderīgāku, Mindi piedāvā lojalitātes līmeņu programmu, kas paredz draudzības punktu pelnīšanu. Kā saņemt Mindi Punktus?Tos var pelnīt ar katru darbību Mindi platformā, sākot ar reģistrēšanos un līdz pat polises vai līguma noslēgšanai. Nopelnītos punktus iespējams apmainīt pret vērtīgām precēm vai pakalpojumiem no Mindi sadarbības partneriem: Wolt, CityBee, Biļešu Paradīze, Brain Games, Neste, 220.lv u.c. Punktus varēsi apmainīt gan pret dāvanu kartēm, gan citiem pārsteigumiem.Ienāc mindi.lv, reģistrējies un sāc pelnīt Mindi lojalitātes punktus jau šodien!