Preses relīze

Populārais ABpark atklāj pirmo izklaides centru iekštelpās

23.11.2018 10:52

Apmeklētāju iecienītais izklaides parks Avārijas brigāde (ABpark) kopš novembra vidus durvis vēris Rīgā - tirdzniecības centra Spice Home otrajā stāvā. Apmeklētājus priecēs milzīgie dinozauri, interaktīvas spēles un elpu aizraujošas simulācijas iekārtas, kas tagad būs pieejamas visu cauru gadu.

Izklaides un atrakciju parks Avārijas brigāde, kas atklāts pagājušā gada jūnijā, ir līdz šim lielākais tematiskais parks Baltijā. Pagājušajā sezonā atrakciju parks priecēja vairāk kā 110 tūkstošus apmeklētāju, tomēr tā pieejamību ierobežojošais faktors ir sezonalitāte. Parka aktīvie mēneši ir no maija līdz oktobrim. Kā mērķtiecīgs projekta attīstības posms, ir iekštelpu izklaides centra izveidošana, kas pieejams apmeklētājiem arī gada aukstajos mēnešos.

T/c Spice Home atklātā izklaides centra platība ir 450 kvadrātmetri, kas motivēja centru veidot īpaši pārdomātu un modernu, iekļaujot aktuālākās mūsdienu tehnoloģijas, bez kurām vairs nav iedomājams mazo pētnieku izziņas, izglītošanās un izklaides process. Viennozīmīgi viens no populārākajiem objektiem ir virtuālās realitātes krēsls, kur iespējams izdzīvot kādu no 15 scenārijiem.

Kravu pārvadājumi var piedzīvot simulāciju iekārtās. Pašiem mazākajiem sarūpēts spēļu laukumu ar mīksto pārklājumu, kur droši rotaļāties, lēkāt un pārvarēt barjeras. Tā ir tikai neliela daļa no daudzveidīgā piedāvājuma, kas ticis izstrādāts īpaši šim centram un tiek arvien papildināts. Izklaides centrā būs pieejamas telpas bērnu ballītēm, kā arī dažādas radošās darbnīcas. Jau decembrī ABpark piedāvājumu papildinās tā lielākais objekts – 60 kvadrātmetrus liels spēļu laukums ar vairākiem slidkalniņiem.

,,Mums ir svarīgi nemitīgi attīstīties un bagātināt piedāvājuma klāstu, lai mūsu klientiem veidotu arvien krāsaināku un daudzpusīgāku iepirkšanās pieredzi. Līdz ar ABpark ienākšanu, t/c Spice Home paveras vēl plašākas izklaides un atpūtas iespējas visai ģimenei. Tā ir radoša un tajā pašā laikā ļoti moderna vide, kurā bērni var kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem, izbaudot unikālu atrakciju piedāvājumu,” atzīst tirdzniecības kompleksa Spice direktore Iveta Lāce.
Jaunajā izklaides centrā dienas biļete maksā 10 eiro un sniedz iespēju izmantot visas atrakcijas bez laika ierobežojuma. Testa nedēļā, pirms atklāšanas pasākuma, izklaides centrā jau viesojās vairāki simti apmeklētāju.

Galerija