Preses relīze

Tirdzniecības centra vidū picas ceps īstā no Itālijas atvestā malkas krāsnī

22.11.2017 13:12

Pārdaugavas iedzīvotāji un viesi turpmāk varēs izbaudīt Itālijas virtuvi visā tās garšas burvībā – tirdzniecības centra Spice otrajā stāvā nupat atvērtajā restorānā d’Arte no Apenīnu pussalas atvesta un uzstādīta īsta malkas krāsns.

Gandrīz 2 tonnas smagās krāsns ievešana ēkā izvērtās filmas cienīgā piedzīvojumā, jo nācās izjaukt un salikt atpakaļ tirdzniecības centra ieeju. Gandrīz vienlaikus durvis vēris arī japāņu virtuves restorāns Kabu, līdz ar to abos tirdzniecības kompleksa centros kopā darbojas jau 15 restorāni un kafejnīcas.

Restorāna d’Arte krāsns pēc pasūtījuma tika izgatavota Itālijā, lai restorānā picas varētu gatavot atbilstoši senajām tradīcijām. Ēdienus gatavo atvērtā virtuvē viesu acu priekšā un ēdamzāli piepilda Vidusjūras garšvielu aromāts. Vienlaikus apmeklētāji var vērot, kā uz kraukšķīgās mīklas burbuļo mocarellas siers. No Itālijas atvestie milti piedod picai ideālu tekstūru. Arī citas sastāvdaļas - siers, eļļa, gaļa tiek vestas no Itālijas, tādēļ picas garšo tieši tā, kā pašu itāliešu mājās ceptās. 350 kvadrātmetru plašajā ēdamzālē vienlaikus var uzņemt līdz pat 120 cilvēkiem.

«Esam ļoti priecīgi, ka mums ir iespēja atvērt restorānu tirdzniecības centrā, kuru tik ļoti iecienījuši apmeklētāji. Mums ļoti svarīga ir tirdzniecības centra atrašanās vieta, popularitāte un lieliskā Spices reputācija, tāpēc mēs ar nepacietību gaidām restorāna atklāšanu un priecēsim viesus ar gardu ēdienu, izcilu servisu un viesmīlību!» sola Spices d' Arte direktore Jeļena Ošestjuka.

Restorāns Kabu ir kā oāze, kur līdz pat 112 viesiem vienlaikus patverties no burzmas tirdzniecības centrā un iedvesmoties jauniem pirkumiem. 291 kvadrātmetru plašajā Kabu var nobaudīt Āzijas un Eiropas virtuves izcilākos ēdienus - sākot ar restorāna īpašajiem Sushi Crunch Rolls un austrumnieku autentiskajām Tom Yum Goong un Tom Kha Gai zupām līdz visgaisīgākajam franču aveņu milfejam.

«Ēdināšanas pakalpojumu attīstīšana ir viena no aktuālākajām tendencēm tirdzniecības centru nozarē visā pasaulē. Arī mēs tai sekojam, aizvien bagātinot apmeklētājiem pieejamo ēdienu dažādību. Spicē var nobaudīt kā tradicionālās latviešu virtuves, tā Āzijas, Amerikas un itāļu ēdienus. Esam padomājuši arī par svaigēdājiem un burvīgas kafijas cienītājiem,» saka t/k Spice direktore Iveta Lāce.Galerija