Preses relīze

Vebinārs drošības, automatizācijas un IT nozares pārstāvjiem “Video vadības optimizācija ar vienu programmatūru. Vienotas platformas priekšrocības un nozīme”

20.05.2021 15:49

SIA “Altas IT” tiešsaistes vebināru cikla ietvaros 2021. gada 20. maijā drošības, automatizācijas un IT nozares pārstāvji tiek aicināti piedalīties bezmaksas vebinārā “Video vadības optimizācija ar vienu programmatūru. Vienotas platformas priekšrocības un nozīme”. Tiešsaistes seminārā interesentiem tiks sniegta iespēja uzzināt vairāk par video vadības sistēmas optimizāciju un vienotas videonovērošanas sistēmas un programmatūras platformas sniegtajām priekšrocībām. Pirmo reizi SIA “Altas IT” rīkoto semināru ietvaros pieredzē un ieteikumos ar video vadības sistēmu lietošanu un optimizāciju dalīsies ne tikai drošības nozares profesionāļi, bet arī videonovērošanas sistēmas gala lietotāji. Semināra laikā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par videonovērošanas sistēmām, programmatūrām un to optimizāciju, kā arī iegūt praktisku ieskatu par Digifort platformas priekšrocībām.

Digifort programmatūras analītiskās funkcijas

Digifort video menedžmenta platforma piedāvā neierobežotus video pārvaldības, numurzīmju atpazīšanas, video analītikas, mobilā monitoringa un izmeklēšanas analītikas integrētos risinājumus. Šī mūsdienu prasībām atbilstošā programmatūra nodrošina ne tikai augstākās kvalitātes funkcionalitāti, bet arī zemas platformas lietošanas izmaksas un CPU un RAM resursus.

Digifort programmatūras IT risinājumi sniedz iespēju vienkopus optimizēt apsardzes un drošības sistēmas, sākot no vairāku uzņēmuma filiāļu videonovērošanas sistēmām līdz pat institūciju un pilsētu drošības un novērošanas sistēmām, nodrošinot atbilstību GDPR prasībām.

Video menedžmenta platformas pielietojums un optimizācija

Vebinārs “Video vadības optimizācija ar vienu programmatūru. Vienotas platformas priekšrocības un nozīme” 2021. gada 20. maijā video straumēšanas platformā Zoom tiks organizēts trīs daļās.

Pirmajā daļā Kārlis Apalups, drošības uzņēmuma ZEVS un medija “Par Drošību!” vadītājs, iepazīstinās semināra dalībniekus ar videonovērošanas un video menedžmenta sistēmas nozīmi organizācijas drošības pārvaldībā, kā arī skaidros GDPR atbilstošu videonovērošanas sistēmu veidošanu. Otrajā vebināra daļā Jānis Pīzelis, AS “Putnu fabrika Ķekava” drošības vadītājs, sniegs ieskatu gala lietotāja pieredzē ar Digifort programmatūru un tās analītiskajām funkcijām.Savukārt trešajā online semināra daļā François Levy, Digifort Eiropas reģionālais direktors, sniegs ieskatu Digifort video menedžmenta platformā, kas sniedz iespēju optimizēt un uzlabot drošību uzņēmumu, institūciju un pilsētu pārvaldībā. Vairāk par vebināru un tā norises laikiem var uzzināt SIA “Altas IT” mājaslapā.

ALTAS IT Latvija ietilpst ALTAS uzņēmumu grupā, kas ir viens no vadošajiem uzņēmumiem video novērošanas, transportlīdzekļu aprīkojuma un drošības risinājumu nozarē Baltijas valstīs. Oficiālais tādu zīmolu kā Mobotix, Digifort, Kentix, Genetec, Emitlight un Vanderbilt pārstāvis Latvijā. ALTAS Lietuvā lepojas ar uzņēmējdarbības pieredzi kopš 1992. gada, savukārt ALTAS IT Latvija savu darbību uzsāka 2011. gadā.