Preses relīze

Ziemassvētku vecītis ik dienu Spicē priecē bērnus ar dāvanām

12.12.2017 13:55

Līdz ar pirmās Adventes svecītes aizdegšanu tirdzniecības kompleksā Spice ienācis Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Bērni gan vakaros pēc skolas un bērnudārza, gan brīvdienās steidz sastapt Ziemassvētku vecīti, lai noskaitītu pantiņu un tiktu pie pārsteigumu dāvanas, bet vecāki iepērk oriģinālas dāvanas Ziemassvētku tirdziņā.

Ziemassvētku vecītis Spicē sastopams katru darba dienas vakaru no pulksten 18:00 līdz 21:00, bet brīvdienās un svētku dienās viņš gaida bērnus no pulksten 12:00 līdz 16:00 pie t/c Spice informācijas centra. Brīvdienās pirmās divas stundas vecītim pievienojās arī jautro rūķu kompānija, un tad jautrība sit augstu vilni. Rūķi ar bērniem iet rotaļās, dzied un dejo, pārvēršot Ziemassvētku gaidīšanu neaizmirstamos svētkos. Tiem, kuri iemācījušies dzejoli vai sagatavojuši kādu priekšnesumu, vecītis pasniedz saldumu paciņu, vai kādu citu gardumu no Spices nomniekiem.

Ģimenes izklaidi var turpināt, apstaigājot Ziemassvētku tirdziņa stendus, kas izvietoti visā Spicē un Spice Home. Tur var iegādāties rotaslietas un sveces, medu un šokolādes darbarīkus, koka izstrādājumus, vietējo ražotāju darinātus dzērienus un visu nepieciešamo laimes liešanai. Tirdziņā iespējams izvēlēties arī skaistāko Adventes vainagu, virtenes telpu izdekorēšanai un, protams, visstaltākās eglītes.

Jau otro gadu tirdziņu papildina īpaša aktivitāte – Dakteru Klaunu Labdarības veikals. Tajā par ziedojumiem var nopirkt līdzcilvēku ar rokām gatavotas dāvaniņas, kā, piemēram, apsveikumu kartītes, rotaļlietas, rotas, gleznas, cimdus, zeķes un citas jaukas lietas. Visi ziedojumi tiks izmantoti, lai iepriecinātu visās Latvijas slimnīcās esošos bērnus. Labdarības veikals tika atklāts 8.decembrī ar Ziemassvētku eglītes rotājumu darbnīcu un darbosies gandrīz līdz pašiem Ziemassvētkiem – 23.decembrim.

Galerija