airBaltic Pilot Academy

airBaltic Pilot Academy
Uzņēmuma/organizācijas apraksts

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic meitas uzņēmums airBaltic Training piedāvā plašu aviācijas apmācību pakalpojumu klāstu Rīgā, Latvijā. Mūsdienīgā un mērķtiecīgi uzbūvētā airBaltic apmācības centrs ir aprīkots ar Airbus A220 pilna lidojuma simulatoru, Diamond DA 40/42 fiksētās bāzes simulatoru, daudzfunkcionālu salona trenažieri, A220 / B737 / F50 durvju trenažieriem, datorizētām un ērtām klasēm.

Visas airBaltic apmācības programmas atbilst EASA un ICAO noteikumiem, un tās veido un instruē aktīvi aviācijas profesionāļi, kas strādā un lido tieši ar airBaltic. Kursus var vadīt angļu, vācu, zviedru, norvēģu, dāņu, krievu, lietuviešu, latviešu un vairākās citās valodās.

Pateicoties airBaltic un tā plašajam maršrutu tīklam, Rīga ir viegli pieejama ikvienam klientam. Kā daļa no airBaltic Corporation mēs varam nodrošināt vispievilcīgāko papildu pakalpojumu paketi, ieskaitot lidojumus, transportu un izmitināšanu.

Produkti un pakalpojumi

airBaltic Training mācību centrs ir viens no lielākajiem un
modernākajām mācību iestādēm Centrāleiropā un Austrumeiropā.
Plašās ēkas trīs stāvos mums ir visas nepieciešamās telpas un aprīkojums efektīviem apmācību kursiem un patīkamai atpūtai.

Ūdens mācības tiek veiktas peldbaseinā, kas atrodas 20 minūšu brauciena attālumā.

Lidmašīnu apmācības ar reālām lidmašīnām notiek starptautiskajā lidostā Rīga, kas atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no mūsu telpām.

Atslēgvārdi

aviācija, pilotu skola

Adrese

Pilotu iela 6, Riga International Airport Latvia, LV-1053

Mājaslapas adrese

www.airbaltictraining.com

Latvijas lidsabiedrības airBaltic Pilotu akadēmija paziņo, ka uzlabojusi maksājumu struktūru tās komerciālo pilotu apmācības programmai. Turpmāk pēc pozitīva uzņēmuma vērtējuma saņemšanas airBaltic finansēs ievērojamu daļu mācību maksas. airBaltic operatīvās vad