Biolage

Biolage
Uzņēmuma/organizācijas apraksts

Biolage R.A.W
R.A.W. nozīmē īsti, autentiski, pilnvērtīgi (no angļu val. – Real, Authentic, Wholesome).
Šie produkti piedāvā ideālo dabas, veselīguma, skaistuma un labu rezultātu līdzsvaru, un tie mainīs jūsu uzskatus par matu kopšanu. Profesionāli frizieri pieprasa tikai pašu labāko. Diemžēl dabīgu sastāvdaļu alternatīvas bieži vien neļauj sasniegt zelta standartu. Tas rada sava veida pretrunas. Jūsu klientes vēlas izmantot dabīgu sastāvdaļu alternatīvas, bet jūs kā viņu frizieris/-e, jūs vēlaties sniegt labus rezultātus. Un tad palīgā nāk Biolage R.A.W. Šī ir augstas efektivitātes, dabīgas izcelsmes matu kopšanas līnija, kas neliek vilties.
Mēs savām laboratorijām uzstādījām uzdevumu radīt tādas dabīgas izcelsmes formulas, kas iedarbotos labāk nekā jebkurš cits produkts. Šī ir profesionāla standarta produktu līnija, kas sniedz rezultātus. Šie produkti spēj patiešām efektīvi attīrīt un mīkstināt matus Tie palielina matu apjomu, nepadarot tos smagus, un dziļi baro tos; tie intensīvi atjauno matus un piešķir tiem mirdzumu. Piešķir saviem matiem pavisam nebijušu veselīgu izskatu ar Biolage R.A.W.
Vislabākais šajā visā ir tas, ka produktu līnija, kas sniedz tik daudz laba jūsu matiem, ir patiesi dabīga. Mēs uzskatām, ka pilnīgai pārredzamībai ir liela nozīme. Tieši tāpēc mēs turamies pie sava solījuma izvēlēties pēc iespējas vairāk dabīgas izcelsmes sastāvdaļas, lai radītu mūsu produktu formulas. Un, ja dabīga alternatīva nav pieejama, mēs pārliecināsimies, ka katra sastāvdaļa, kas tiek pievienota mūsu produktu formulām, nav kaitīga zemei – sākot no ražošanas līdz galaproduktam. Mēs ticam, ka jūs esat pelnījuši pašu labāko. Gan jūsu mati, gan mūsu planēta.
Tādēļ, pievienojoties Biolage R.A.W. ģimenei, jūs ne tikai vairosiet savu skaistumu un atklāsiet, cik lieliska ir veselīgu matu sajūta, bet arī rūpēsieties par mūsu planētu.
Īsts. Autentisks. Pilnvērtīgs – tāds ir Biolage R.A.W.

Produkti un pakalpojumi

Matu kopšanas līdzekļi

Atslēgvārdi

matu kopšana, matu krāsas, mati, frizieris, friziermeistars, matu salons, matu veidošana,

Adrese

Citadeles iela 12 Rīga

Mājaslapas adrese

https://www.facebook.com/MatrixLatvija/

Nav noslēpums, ka turpinot samilzt dabas problēmām visā pasaulē, arvien lielāku popularitāti gūst zaļā domāšana, ikdienā iekļaujot dabai draudzīgākus produktus, un arī pārkārtojot savu dzīvesveidu un paradumus. Mainoties sabiedrības noskaņojumam, un tās pieprasījuma