FS METTA

FS METTA
Uzņēmuma/organizācijas apraksts

Futbola skolas METTA aizsākumi meklējami jau kopš 2000. gada, kad tika strādāts ar pirmajām bērnu futbola grupām Ķekavā un Rīgā. Gadiem ritot, tika uzkrāta pieredze un izveidojās nesaraujama uzticība un viedokļu sakritība starp skolas dibinātājiem Ģirtu Mihelsonu un Andri Rihertu.

Izaugot par vienu no lielākajām futbola kustībām, 2006. gada 2. maijā tika dibināta „Futbola skola „Metta””, jo vārds METTA simbolizē tās vērtības, uz kurām skola balsta savu darbu.

FS Metta vēlme bija un būs panākt kvalitatīvāka darba norisi, kurā ir redzamas katra audzēkņa izaugsmes iespējas un personība. Viens no vissvarīgākajiem mūsu visu atbalsta punktiem ir ģimene un mūsu uzdevums ir veidot šo ģimeniskumu katrā dzīves situācijā, lai mūsu audzēkņi kļūst par šāda dzīves stila turpinātājiem.

Produkti un pakalpojumi

Ģimene, futbols, izglītība

Ilgi sirdī lolojām domu un kopīgi uzsākām aktīvu darbu pie sistēmas izveides, kurā izglītība un futbols ir neatņemama sastāvdaļa bērnu un jauniešu dzīvē. Vēlamies panākt, lai FS Metta un futbols sasaista un vieno bērnus, vecākus, izglītības iestādes, interešu pulciņus, reliģiju un citus sporta veidus vienotā saimē, kas sekmē vispusīgāku bērnu un jauniešu attīstību un kurā viens otram spēj sniegt palīdzīgu roku.

Lai kļūtu par labu futbolistu, audzēknim ir jābūt labi aprūpētam no visām pusēm un viņam jāsajūt atbalsts un pretimnākšana no tās sabiedrības daļas, kurā viņš pavada lielāko savas dzīves laiku. Lai nodrošinātu šāda veida stabilitāti un apkārtējo ieinteresētību uz bērnu attīstību, jākopj attiecības starp tiem, kuriem uzticēta bērnu pilnveidošana un audzināšana. Tāpēc Futbola skola “Metta” iepazīstina sevi un veic pieredzes apmaiņu pirmsskolas izglītības iestādēs, sākumskolās, pamatskolās, vidusskolās un Latvijas Universitātē.

Strādājot ikdienā ar bērniem, viesojoties skolās, bērnudārzos un vērojot sabiedrību un visas pasaules futbola tendences, Futbola skola „Metta” ir secinājusi, ka futbols ir vairāk, kā vienkārša spēle. Futbols ir dzīvesveids un tā ir tā nodarbe, kas spēj mainīt cilvēkus, dod cerību, enerģiju, prieku, veselību, neatlaidību un ticību ceļā uz panākumiem.

Futbola skola „Metta” saskata futbolā to spēku un enerģiju, kas spēj saliedēt un veicināt cilvēkos sajūsmu un mīlestību uz apkārtējo sabiedrību. FS Metta kopā ar futbolu aug, pilnveidojas un sniedz bērniem un jauniešiem iedvesmu, ar kuru iespējams tiekties uz izcilību, sasniedzot visus savus izvirzītos mērķus un sapņus.

Mēs esam blakus tiem, kuri veido Latvijas un futbola nākotni.

Atslēgvārdi

fs metta, futbols, metta, sports

Adrese

Grostonas iela 6b, Rīga

Mājaslapas adrese

www.fsmetta.lv

Futbola Skola Metta sadarbībā ar Latvijā populāro hiphopa mākslinieku Ozolu radījusi video, iedvesmojot cilvēkus sekot un piepildīt savus sapņus! Video atainots futbolista ceļš no pirmās sastapšanās ar futbola bumbu un šī sporta veida iemīlēšanu līdz kļūšanai par