Mindi – Tava personīgā finanšu asistente

Mindi – Tava personīgā finanšu asistente
Uzņēmuma/organizācijas apraksts

Mindi personīgās finanšu asistentes pakalpojumi ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam mobilajā lietotnē vai pārlūkā. Mindi lietotne ir daudzpusīgs risinājums, kas apvieno finanšu pakalpojumu salīdzināšanu un iegādi. Ikviens lietotājs var izvēlēties nepieciešamo finanšu pakalpojumu un pēc informācijas ievades saņemt individuāli piemērotu risinājumu. Mindi pieejamos pakalpojumus salīdzina neatkarīgi no to sniedzējiem un piedāvā ikviena lietotāja atlasītajiem kritērijiem atbilstošākos risinājumus. Mindi mērķis ir padarīt ikdienas finanšu pakalpojumu izvēli un saņemšanu ērtāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

Kāpēc Mindi ir personīgā finanšu asistente? Tā nav tikai finanšu pakalpojumu salīdzināšanas un iegādes lapa, bet finanšu asistente, kas ir līdzās visur, jo Mindi.lv lietotāji var atrast informāciju par Latvijas apdrošināšanas un kreditēšanas kompānijām, uzzināt aktualitātes un saņemt pakalpojumus. Mindi atbalstu var saņemt gan pirms, gan arī pēc pakalpojumu saņemšanas. Mindi lojalitātes programma ļauj pelnīt punktus par katra pakalpojuma izmantošanu un apmainīt tos pret vērtīgām dāvanām no Mindi draugiem.

Pakalpojumi Mindi lietotnē pieejami kā fiziskām tā juridiskām personām. Ietaupiet laiku un naudu – salīdziniet OCTA, KASKO vai šobrīd aktuālos kreditēšanas pakalpojumus ātri, ērti un vienkārši.

Produkti un pakalpojumi

OCTA kalkulators un polišu tirdzniecība. KASKO kalkulators un polišu tirdzniecība. Apdrošināšanas salīdzināšana un polišu tirdzniecība.

Atslēgvārdi

Pirkt OCTA, Pirkt KASKO, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, OCTA salīdzināšana, KASKO salīdzināšana, Mindi, kredītu salīdzināšana, salīdzināt kredītu

Adrese

Toma iela 4, Rīga, LV-1003

Mājaslapas adrese

https://mindi.lv

2021. gada pavasarī Latvijā darbību uzsākusi finanšu asistente Mindi. Mindi jeb personīgā finanšu asistente palīdz ērtāk, ātrāk un saprotamāk salīdzināt un iegādāties ikdienā nepieciešamos finanšu pakalpojumus, vienlaikus pelnot lojalitātes punktus. Šobrīd interneta