Paklāju veikals paklajs-eu.lv

Paklāju veikals paklajs-eu.lv
Uzņēmuma/organizācijas apraksts

Art de Vivre mūsdienīgi un klasiski paklāji plašā izvēlē Jūsu interjeram. Art de Vivre piedāvā pasūtīt paklājus internetā ar bezmaksas piegādi visā Latvijā, lai Jūs varētu papildināt interjeru ar kvalitatīviem mīkstās grīdas segumiem. Mūsu interneta veikalā ir pieejami gan ar rokām darināti, gan mehāniski ražoti paklāji visdažādākajās krāsu un dizainu variācijās. Art de Vivre īpašā odziņa ir mūsdienīgi dizaina paklāji, kas pārsteidz ar savu oriģinalitāti. Tāpat mūsu interneta veikalā varat pasūtīt arī bērnu paklājus, tradicionālos paklājus, kā arī autentiskus persiešu paklājus no Irānas, kā arī cita veida mīkstās grīdas segumus Jūsu mājoklim vai birojam.

Produkti un pakalpojumi

Paklāji, paklāju tirdzniecība un paklāju piegāde.

Atslēgvārdi

Paklāju interneta veikals, paklāji, paklāju bezmaksas piegāde, paklāju izpārdošana, bērnu paklāji un paklājiņi, persiešu paklāji.

Adrese

P. LUKŠIO 32, 08222 VILNIUS

Mājaslapas adrese

https://paklajs-eu.lv/

Tādi mīkstie grīdas segumi kā dizaina paklāji ir ļoti iecienīta izvēle ikvienā mājoklī. Tie rada mājīguma un komforta sajūtu, kalpo kā lielisks istabas dekors, kā arī pilda virkni citu vērtīgu funkciju kā, piem